Pionierzy polskiego golfa

Amber Baltic Golf Club

Większość doświadczonych polskich golfistów stawiała swoje pierwsze golfowe kroki w Kołczewie, fascynując się nie tylko samą grą, a także pięknymi krajobrazami i serdecznością ludzi grających tutaj w golfa. Już w 1991 roku grano na 9-dołkowym polu w Kołczewie. Amber Baltic Golf Club powstał w 1993 roku i jest jednym z dwóch najstarszych klubów w Polsce. Pierwszym zatrudnionym instruktorem golfa był Szkot John Walker. Na początku swojego istnienia klub golfowy zrzeszał 15 członków w tym 95% obcokrajowców.

 

Zasady przystąpienia do Amber Baltic Golf Club

Osoba pragnąca przystąpić do klubu golfowego powinna zapoznać się z rodzajami członkostw, Statutem, jak i Prawami i Obowiązkami członków Amber Baltic Golf Club. Po zapoznaniu się i zrozumieniu Statutu oraz Praw i Obowiązków osoba ta powinna wypełnić wniosek o przyjęcie do klubu, zaznaczając wybrany rodzaj członkostwa. Po złożeniu wniosku, wpłaceniu odpowiedniej kwoty oraz zaakceptowaniu przez Prezesa Amber Baltic Golf Club osoba ta zostaje przyjęta w poczet członków klubu.

 

 

CZŁONKOSTWO ZWYCZAJNE (INDYWIDUALNE):

jest umową zawartą pomiędzy osobą fizyczną , która ukończyła 18 lat a klubem. Osoba ta zobowiązała się przestrzegać Statutu, Praw i Obowiązków Amber Baltic Golf Club oraz opłacić zobowiązania finansowe, potwierdzając to własnoręcznym podpisem na wniosku o przyjęcie do klubu.

CZŁONKOSTWO WSPIERAJĄCE (JUNIORSKIE):

jest umową zawartą pomiędzy osobą fizyczną, która nie przekroczyła 18 lat a klubem. Osoba ta zobowiązała się przestrzegać Statutu, Praw i Obowiązków Amber Baltic Golf Club oraz opłacić zobowiązania finansowe, potwierdzając to własnoręcznym podpisem na wniosku o przyjęcie do klubu. Za osoby niepełnoletnie deklarację opłacania zobowiązań finansowych wobec klubu musi podpisać jeden z rodziców lub prawny opiekun.

 

Wstąp do klubu i zostań członkiem Amber Baltic Golf Club

 

Pobierz wniosek o członkostwo - PDF

 

 

Poznaj statut klubu ABGC - PDF 

 

Opłata roczna za członkostwo w Amber Baltic Golf Club w 2021 roku

 

Standard

 

 • Indywidualne

  Mężczyźni

  3250,- PLN
 • Senior 65

  Mężczyźni

  2800,- PLN
 • Master Senior

  Mężczyźni

  2500,- PLN
 • Junior <18

  Mężczyźni

  600,- PLN
 • Drugie Członkostwo *

  2200,- PLN
 • Drugie Członkostwo Para*

   

  4000,- PLN
 • Członkostwo Rodzinne**

   

  5600,- PLN
 • Indywidualne

  Kobiety

  3000,- PLN
 • Senior 60

  Kobiety

   

  2600,- PLN
 • Junior <18*

  Kobiety

  600,- PLN

 

 

 

 

 •  

 • * - Opłata za drugie członkostwo jest akceptowana w przypadku posiadania pierwszego Członkostwa w klubie z polem golfowym 9 lub 18 dołkowym

  ** - Opłata za dzieci do lat 18 - 300 zł, dzieci od 18 do 24 lat - 1000 zł

  Jednocześnie informujemy, iż ostateczny termin dokonywania opłat za korzystanie z pola golfowego za 2021 rok przypada na 31 stycznia 2021r. Wpłaty dokonane po tym terminie uprawniać będą  jedynie do nielimitowanej gry na polu golfowym.

   

  Do opłaty rocznej należy doliczyć:

  Składkę klubową za rok 2021 do Stowarzyszenia Amber Baltic Golf Club, która wyniesie:

  Członkowie - 150 zł

  Opłatę za HCP - jeżeli Amber Baltic Golf Club jest Państwa klubem macierzystym i odpowiada za HCP. Opłata za 2021, która zostanie odprowadzona do Polskiego Związku Golfa wynosi:

  Juniorzy do 18 lat - 50 zł
  Młodzież 19 - 26 lat - 100 zł
  Osoby powyżej 25 lat - 200 zł

  Obowiązujące formy płatności: gotówka, karta kredytowa, przelew bankowy. Z płatności dokonywanych przelewem bankowym nie może być potrącana opłata bankowa.

  Prosimy o podanie rodzajów składek zawartych w przelewie.

  Dane do przelewu bankowego:

  Amber Baltic Club sp. z o.o.
  Bałtycka 13, 72-514 Kołczewo
  Bank Spółdzielczy,
  nr konta: IBAN PL86 9393 0000 0018 1480 2000 0010
  SWIFT: GBWCPLPP

  Partnerzy