Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Stableford

 

Informacje o turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.
Format turnieju: 18 dołków Stableford brutto i netto

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC 70,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG 130,- zł
Panorama Golf Club 120,- zł
Goście 160,- zł
Juniorzy 80,- zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny handicap.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów*. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 20 minut po oddaniu wszystkich score cards.

 

Nagrody:

Kategoria Stableford brutto
I miejsce – Puchar oraz voucher o wartości 300 zł
Kategoria Stableford netto 0-18,0
I miejsce – Puchar oraz voucher o wartości 200 zł
II miejsce – Puchar oraz voucher o wartości 150 zł
III miejsce – Puchar oraz voucher o wartości 100 zł

Kategoria Stableford netto 18,1-36
I miejsce – Puchar oraz voucher o wartości 200 zł
II miejsce – Puchar oraz voucher o wartości 150 zł
III miejsce – Puchar oraz voucher o wartości 100 zł
Najniższy wynik brutto w kategorii kobiet – voucher wartości 200 zł

 

Konkursy:
Longest drive na dołku nr 18– nagroda o wartości 150 zł
Najbliższe uderzenie na dołku nr14 – nagroda o wartości 150 zł

*Uczestnicy turnieju nie biorący udziału w ceremonii nie otrzymują nagród, które zostają wręczone następnej osobie z listy zwycięzców.

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lista startowa

 

Gr. Godz. Dołek Nazwisko i imię Klub Płeć Hcp
1 10:00 1 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club M 4.3
Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 6.3
Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 5.2
2 10:00 10 Follendorf Andrzej Modry Las Golf Club M 8.5
Lampart Roman Amber Baltic Golf Club M 10.2
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 10.6
3 10:10 1 Sać Kazimierz Kamień Country Club M 11.1
Konieczny Adam Kalinowe Pola Golf Club M 11.9
Rutowska Monika Gradi Golf Club K 12.2
4 10:10 10 Nowak Leszek Panorama Golf Club M 13.6
Zalewski Krzysztof Binowo Park Golf Club M 14.1
Wojtas Grzegorz Binowo Park Golf Club M 14.7
5 10:20 1 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 16.3
Cegłowski Cezary Panorama Golf Club M 17.1
Goli Michał Armada Golf Club M 15.4
6 10:20 10 Rakocy Marek Kalinowe Pola Golf Club M 18.3
Sochański Paweł Panorama Golf Club M 18.8
Łącki Artur Amber Baltic Golf Club M 19.3
7 10:30 1 Wiśniewski Janusz Binowo Park Golf Club M 12.2
Rudziński Leopold Binowo Park M 0.0
Piesik Robert Binowo Park Golf Club M 13.7
8 10:30 10 Skowron Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 22.9
Skoczyńska Alicja Kalinowe Pola Golf Club K 26.2
Szafarkiewicz Janusz Panorama Golf Club M 19.6
9 10:40 1 Szerement Włodzimierz Panorama Golf Club M 20.4
Szerement Dorota Panorama Golf Club K 23.7
Słupianek Marek Wielkopolski Klub Golfowy M 21.3
10 10:40 10 Sobaszkiewicz Paweł Wielkopolski Klub Golfowy M 21.0
Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21.6
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 13.8
11 10:50 1 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club M 22.6
Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club M 20.6
Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 28.6
12 10:50 10 Rutowski Tomasz Kalinowe Pola Golf Club M 24.1
Cieślik Aleksander Amber Baltic Golf Club M 25.5
MAJCHRZAK WOJCIECH Panorama Golf Club M 26.1
13 11:00 1 Skoczyński Janusz Panorama Golf Club M 26.2
Duda Jan Amber Baltic Golf Club M 33.0
Misiak Mateusz Amber Baltic Golf Club M 35.5
14 11:00 10 Duda Ewa Amber Baltic Golf Club K 35.5
Sawicki Bogdan Golfstok Białystok M 45.0
Horała Krzysztof Panorama Golf Club M 36.0
15 11:10 1 Majchrzak Ewa Panorama GC K 0.0
Rakocy Jolanta Kalinowe Pola Golf Club K 36.0
Frąckowiak Waldemar Panorama Golf Club M 54.0