Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Family Cup by Hotel Aurora (6-7 sierpnia 2016)

Drukuj

 


W 2007 roku Amber Baltic Golf Club po raz pierwszy zorganizował turniej golfowy "Ojciec i Syn". Pomysł ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony golfistów rodzinnie uprawiających ten piękny sport. Kolejna jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się 6-7 sierpnia 2016r w tym roku pod nazwą "Family Cup by Hotel Aurora". Formuła turnieju obejmuje zmagania golfowych rodzin o trofeum "Family Cup" oraz równoległy turniej "Ojciec i Syn" w którym w skład drużyn wchodzą ojcowie i synowie. 

 

W "Family Cup'' drużyny mogą tworzyć wszyscy o bliższych i dalszych powiązaniach rodzinnych. Zarówno w turnieju "Ojciec i syn" jak i w "Family Cup” będą uczestniczyć 2-osobowe drużyny. Pierwsza runda odbędzie się w formacie greensome z 3/8 wspólnego HCP, natomiast druga runda zostanie rozegrana w formacie better ball z 3/4 własnego HCP. Opłata wpisowa w obu turniejach wynosi: 500. PLN dla drużyny gości oraz 220. PLN dla drużyny członków ABGC i 340. PLN dla członków zaprzyjaźnionych klubów.

 

 Zgłoszenia do turnieju w recepcji klubu:

Tel. +48 91 3265110, Fax +48 91 3265333, E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Sponsor Turnieju:

 

 

 

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ